Koolielu

Tunnustused

Tunnustame õpilasi, kes osalesid 08.05.19.a. Halliste PK staadionil  toimunud "Mulgid platsile" 6.-9. klasside jalgpalli turniiril ning saavutasid II koha :

Ralf-Rene Kukk, Alar orgusaar, Egert Õnne, Janar Lehtsaar,

Kurmet Reva, Silver Ilves, Karl-Eerik Oja, Mairo Saarman,

Egon Lunter

Suur tänu õpetaja Leo Liiberile.

Tunnustame Liis Getliin Kala, kes saavutas 22.03.19.a maakondlikul tehnoloogiavaldkonna ainete konkurssil kodunduse ainevaldkonnas I koha ning vabariiklikul kodunduse ainekonkursil 12.04.2019. a. Tallinnas  VI koha.

Suur tänu õpetaja Katrin Otsale.

Tunnustame Erik Rebast,  kes 19.03.19.a. maakondlikul õigekirjapäeval saavutas  III koha

Suur tänu õpetaja Anneli Merilale.

Tunnustame Angelika Kalitventsevit, kes 06. veebruaril Viljandi Gümnaasiumis toimunud 9.-12. klasside tõlkevõistlusel saavutas I-II koha

Suur tänu õpetaja Marita Jeršovale.

Tunnustame Tauri Meeli, kes saavutas 15.01.19 Viljandis toimunud TV 10 olümpiastarti piirkondlikus voorus   III koha kaughüppes ja 50 m tõkkejooksus, 19. veebruaril Abja Gümnaasiumis toimunud Valter Külveti mälestusvõistlusel 50 m jooksus II koha, 50 m takistusjooksus II koha, 21.03.19.a. Tv 10 olümpiastarti III voorus  II koha kõrgushüppes, VI koha kuulitõukes

Tunnustame  Emili Gastonit, kes osales 12. detsembril Karksi-Nuias  jõuluvõistlustel ujumises saavutas 2. koha, 23. jaanuaril Karksi-Nuias  Mulgi valla lahtistel ujumisvõistlustel saavutas T 50 m vabalt 3. koha, 20.03.19. a. Mulgi valla lahtistel meistrivõistlustel ujumises saavutas 50 m vabalt  IV koha

Suur tänu treener Peeter Nõmmikule.

Tunnustame järgmisi õpilasi, kes saavutasid 09.11.2018. a.  toimunud Viljandimaa koolide rahvastepalli karikavõistlustes - poisid I koha ja tütarlapsed II koha:

Suur tänu õpetaja Milvi Kullile ja õpetaja Leo Liiberile

Tunnustame  järgmisi õpilasi, kes osalesid 24. septembril 2018. a. Karksi-Nuias toimunud murdmaajooksu võistlustel ning saavutasid I koha:

Eva-Johanna Mehu    9. kl

Tunnustame järgmisi õpilasi, kes saavutasid 09.11.2018. a.  toimunud Viljandimaa koolide rahvastepalli karikavõistlustes - poisid I koha ja tütarlapsed II koha:

Tunnustame järgmisi õpilasi, kes osalesid 24. septembril Karksi-Nuias toimunud murdmaajooksu võistlustel ning savutasid I koha:

sp;

sp;

Tunnustame õpilasi,kes osalesid 08.05.19.a. Halliste PK staadionil toimunud "Mulgid platsile" 6.-9. klassidejalgpalli turniiril ning saavutasid II koha :

Ralf-Rene Kukk,Alar orgusaar,Egert Õnne,Janar Lehtsaar,

Kurmet Reva,Silver Ilves,Karl-Eerik Oja,Mairo Saarman,

Egon Lunter

sp;

Tunnustame Liis Getliin Kala, kes saavutas 22.03.19.a maakondlikultehnoloogiavaldkonna ainete konkurssilkodunduse ainevaldkonnas I koha ningvabariiklikulkodunduse ainekonkursil 12.04.2019. a. TallinnasVI koha.

sp;

TunnustameErik Rebast, kes19.03.19.a. maakondlikul õigekirjapäeval saavutasIII koha

Suur tänu õpetaja Anneli

Merilale.

sp;

TunnustameAngelika Kalitventsevit, kes06. veebruaril Viljandi Gümnaasiumis toimunud 9.-12. klasside tõlkevõistluselsaavutas I-II koha

sp;

Tunnustame Tauri Meeli, kes saavutas15.01.19 Viljandis toimunud TV 10 olümpiastarti piirkondlikus voorus III kohakaughüppes ja 50 m tõkkejooksus,19. veebruaril Abja Gümnaasiumis toimunud Valter Külveti mälestusvõistlusel50 m jooksus II koha, 50 m takistusjooksus II koha,21.03.19.a. Tv 10 olümpiastarti III voorusII kohakõrgushüppes, VI kohakuulitõukes

sp;

sp;TunnustameEmili Gastonit, kes osales 12. detsembril Karksi-Nuias jõuluvõistlustel ujumises saavutas 2. koha,23. jaanuaril Karksi-Nuias Mulgi valla lahtistel ujumisvõistlustel saavutas T 50 m vabalt 3. koha,20.03.19. a. Mulgi valla lahtistel meistrivõistlustel ujumisessaavutas 50 m vabalt IV koha

sp;

Tunnustamejärgmisiõpilasi, kes saavutasid 09.11.2018. a. toimunud Viljandimaa koolide rahvastepalli karikavõistlustes - poisid I koha ja tütarlapsed II koha: