Kiidame 6.-9. klasside õpilasi, kes saavutasid 27.09.2017. a.  Karksi-Nuias toimunud murdmaajooksu võistlustel  Viljandimaa põhikoolide arvestuses I koha:Veronika Kalitventsev, Kirke Murrik, Mirell Eiche, Carmen Erol, Nele Rapp, Tauri Meel, Ralf-Rene Kukk, Janar Lehtsaar, Egert Õnne, Andrei Lilleniit, Mariana Kulemina, Eva-Johanna Mehu, Tiina Sinisalu, Liis Getliin Kala, Kerli Rüütel, Marja-Liisa Joosing, Alar Orgusaar, Mairo Saarman, Kurmet Reva, Rait Muttel, Toni Nõmm,  Keiro Reva,Carlos Erol (individuaalarvestuses 3.-4. koht)

Kiidame 2.-5. klasside õpilasi, kes saavutasid Viljandimaa koolide murdmaateatejooksu KV  3. koha: Kerden Kadarik, Kiur Kadarik, Reelika Jakimov, Anete-Ly Põder, Hanna-Liisa Heinlaid, Katrin Erol, Carol Erol, Magnus Järvis, Aleksander Kalitventsev, Sten-Marcus Põder, Keit Heinmets ja Tauri Meel.

Kiidame 1.-4. klasside õpilasi, kes saavutasid üleriiklikul matemaatikavõistlusel Matetalgud väga häid tulemusi: 1. klass – 36. koht, 2. klass – 11.koht ning 3.-4. klass – 9. koht. Osalejaid oli üle 600.

Kiidame TV 10 olümpiastarti  Viljandimaa etapil edukalt esinenud õpilasi:  Kurmet Reva       50 m tõkkejooksus  II koht; Tauri Meel    50 m tõkkejooksus  III koht

Kiidame 4.-5. klassi tüdrukute võistkonda, kes saavutasid 18. jaanuaril 2017.a. toimunud Sportland 3×3 korvpallisarja Viljandimaa etapil I koha:

Ege-Janeteli Mehu, Mirell Eiche, Tuuli Tiirats, Marju-Nella Klimov.

Kiidame 9. klassi õpilast Siret Ellerit, kes saavutas 17. jaanuaril 2017.a. toimunud maakondlikul inglise keele olümpiaadil Viljandis I koha.

Kiidame tubli osalemise eest Viljandimaa koolide 1.-3. klasside pallilahingus osalejaid:

Grete-Liis Saumann, Heili Mehu, Hanna-Liisa Heinlaid, Reelika Jakimov, Gertrud Mitt, Anete-Ly Põder, Hans-Markus Lohu, Ralf Kahu, Edi-Johannes Mehu, Magnus Järvis, Sten-Marcus Põder. Poiste võistkond saavutas III koha.

Kiidame 1.-5. klasside  tütarlaste võistkonda, kes saavutas Viljandimaa koolide rahvastepalli KV I koha:

Hanna-Liisa Heinlaid, Helina Suurpuu, Mirell Eiche, Marju-Nella Klimov, Keiri Mardisoo, Ege-Janeteli Mehu, Kirke Murrik, Tuuli Tiirats.