Uudised

Mulgimaa põhikoolide mälumäng "Nupute vällä" Ala Põhikooli 16. oktoober Riina


1. oktoobril toimus Ala Põhikoolis järjekordne mälumäng „Nupute vällä“. Oma nutikuse  ja mälu panid proovile 8. klassi Anete, Laura, Alfred ja Niikas. Võistkondi oli osalemas kokku kaheksa.

Pärast üheksandat küsimust oli meie kooli võistkond teisel kohal, peale ajalehe Üitsainus Mulgimaa põhjal koostatud küsimustele vastamist ei olnud seis enam endine.  Olukord oli üsna pingeline lõpus, kui selgus, et meie kooli ja Abja gümnaasiumi võistkonnal on punkte võrdselt. Vaja läks lausa kaht lisaküsimust, et selguks, kes saab auhinnalisele III kohale. Peale „duelli“ oli poolepunktiline edu meie kooli võistkonnal Murelased. Kaasas oli õpetaja Anneli.

I koha saavutas August Kitzbergi Gümnaasiumi võistkond, II koha sai Tarvastu kooli võistkond ja III koha Halliste võistkond. Kiitus tublidele võistlejatele!

1. oktoobril toimus Ala Põhikoolis järjekordne mälumäng „Nupute vällä“. Oma nutikuse  ja mälu panid proovile 8. klassi Anete, Laura, Alfred ja Niikas. Võistkondi oli osalemas kokku kaheksa.

Pärast üheksandat küsimust oli meie kooli võistkond teisel kohal, peale ajalehe Üitsainus Mulgimaa põhjal koostatud küsimustele vastamist ei olnud seis enam endine.  Olukord oli üsna pingeline lõpus, kui selgus, et meie kooli ja Abja gümnaasiumi võistkonnal on punkte võrdselt. Vaja läks lausa kaht lisaküsimust, et selguks, kes saab auhinnalisele III kohale. Peale „duelli“ oli poolepunktiline edu meie kooli võistkonnal Murelased. Kaasas oli õpetaja Anneli.

I koha saavutas August Kitzbergi Gümnaasiumi võistkond, II koha sai Tarvastu kooli võistkond ja III koha Halliste võistkond. Kiitus tublidele võistlejatele!