Uudised

Bolt ja Wise kontorite külastus 12. november Riina


8. novembril külastasime kevadel kirjutatud Eesti Internet - .ee toetuse saanud projekti „Halliste Põhikooli ettevõtlusõppe praktilisemaks muutmine ning õpilaste loovuse ja leiutamisoskuse muutmine igapäeva õppimise osaks" raames Tallinna ettevõtteid Wise ja Bolt.

Enne Wise kontori külastust läbisime 9. klassi õpilastega 4x45 min Wise'i ettevõtluskooli prototüüpimise töötoa. Töötoas valminud prototüüpe esitlesime ka ettevõttes kohapeal. Meie õpilaste prototüübid olid vinged ning said ka Wise'is meid vastuvõtnud spetsialistidelt kiita.

Wise kontor oli suur ja uhke, meid võeti nii lahkelt vastu, et kutsusime külalisi ka meile külla (lubati tulla).

Boltis tutvustati meile kontori puhkealasid, saime Bolt logo all pilti teha ning tutvusime Bolti erinevate teenustega.

Kaks suurt ettevõtet, kõrvuti majades asuvad kontorid, ometi nii erinevad.

Täname Wise ja Bolt ning Eesti Interneti Sihtasutust

ETTEVÕTLIK KOOL

8. novembril külastasime kevadel kirjutatud Eesti Internet - .ee toetuse saanud projekti „Halliste Põhikooli ettevõtlusõppe praktilisemaks muutmine ning õpilaste loovuse ja leiutamisoskuse muutmine igapäeva õppimise osaks" raames Tallinna ettevõtteid Wise ja Bolt.

Enne Wise kontori külastust läbisime 9. klassi õpilastega 4x45 min Wise'i ettevõtluskooli prototüüpimise töötoa. Töötoas valminud prototüüpe esitlesime ka ettevõttes kohapeal. Meie õpilaste prototüübid olid vinged ning said ka Wise'is meid vastuvõtnud spetsialistidelt kiita.

Wise kontor oli suur ja uhke, meid võeti nii lahkelt vastu, et kutsusime külalisi ka meile külla (lubati tulla).

Boltis tutvustati meile kontori puhkealasid, saime Bolt logo all pilti teha ning tutvusime Bolti erinevate teenustega.

Kaks suurt ettevõtet, kõrvuti majades asuvad kontorid, ometi nii erinevad.

Täname Wise ja Bolt ning Eesti Interneti Sihtasutust

ETTEVÕTLIK KOOL