Uudised

9. klass Viljandi Kutseõppekeskuse avatud uste nädalal 02. veebruar Riina


Tutvust oli võimalik teha õpitavate erialadega ning õppimisvõimalustega.Kõik avatud uste päevadest osavõtjad said erinevaid erialasid praktiliselt läbi proovida kolmes töötoas. Endale kõige enam huvi pakkuvaid töötube sai õpilane ise juba eelnevalt valida. Õpetavaid erialasid tutvustasid kõik osakonnad ning proovida sai näiteks nii metalli-ja autoosakonnas keevitamist kui teenindusosakonnas pitsa valmistamist. 

Iga külaliskool sai endale Viljandi Kutseõppekeskuse õpilastest rühmajuhid, kellega käidi töötubades, söödi koolilõunat, tutvuti õppehoone kõikide võimalustega ning külastati ka õpilaskodu.

Pärast praktiliste töötubade läbimist ning õppehoonega tutvumist koguneti kooli aatriumi, kus anti tagasisidet möödunud päevale ning kõigi tagasisidet andnud õpilaste vahel loositi Viljandi Kutseõppekeskuse meeneid. Ka meie kooli mõnele õpilasele naeratas loosiõnn.

Tutvust oli võimalik teha õpitavate erialadega ning õppimisvõimalustega.Kõik avatud uste päevadest osavõtjad said erinevaid erialasid praktiliselt läbi proovida kolmes töötoas. Endale kõige enam huvi pakkuvaid töötube sai õpilane ise juba eelnevalt valida. Õpetavaid erialasid tutvustasid kõik osakonnad ning proovida sai näiteks nii metalli-ja autoosakonnas keevitamist kui teenindusosakonnas pitsa valmistamist. 

Iga külaliskool sai endale Viljandi Kutseõppekeskuse õpilastest rühmajuhid, kellega käidi töötubades, söödi koolilõunat, tutvuti õppehoone kõikide võimalustega ning külastati ka õpilaskodu.

Pärast praktiliste töötubade läbimist ning õppehoonega tutvumist koguneti kooli aatriumi, kus anti tagasisidet möödunud päevale ning kõigi tagasisidet andnud õpilaste vahel loositi Viljandi Kutseõppekeskuse meeneid. Ka meie kooli mõnele õpilasele naeratas loosiõnn.