1. klass   2. klass   3. klass  4. klass  5. klass  6. klass  7. klass  8. klass  9. klass

1. klass   Klassijuhataja:    MILVI  KULL

1. Kristofer      Eiche
2. Ander         Einula
3. Kedeli        Kukk
4. Kaur Karel Laur
5. Mariel        Lohu
6. Ardo          Männisalu
7. Hendrik     Rahu
8. Liis            Rander
9. Siim          Rander
10. Kendra   Talu

2. klass   Klassijuhataja: VILJA  VISTER

1. Kevin           Hiob
2. Kerden        Kadarik
3. Reeno-Rait  Kukk
4. Heili            Mehu
5. Adeline       Merzlova
6. Arvo            Männisalu
7. Stella          Põder
8. Sten-Martin Rapp
9. Grete-Liis   Saumann

3. klass   Klassijuhataja: INGA TIIRATS

1. Marcus           Aigro
2.  Niikas            Gaston
3.  Hanna-Liisa   Heinlaid
4.  Reelika          Jakimov
5.  Kiur               Kadarik
6.  Hans-Markus Lohu
7.  Gertrud          Mitt
8.  Sepo              Poom
9.  Anete-Ly        Põder
10.  Anete           Rüütel
11.  Kadri            Tellis

1. klass   2. klass   3. klass  4. klass  5. klass  6. klass  7. klass  8. klass  9. klass

4. klass   Klassijuhataja: ANNELI   MERILA 

1. Carol                 Erol
2. Katrin                Erol
3. Markus             Joosing
4. Magnus            Järvis
5. Aleksander       Kalitventsev
6. Andro                Künnap
7. Edi-Johannnes  Mehu
8. Mikk                  Pinsel
9. Sten-Marcus     Põder

5. klass   Klassijuhataja: AIRIKA  GASTON

1. Emili              Gaston
2. Keit                 Heinmets
3. Tauri              Meel
4. Hanna-Bell    Riigor
5. Helina           Suurpuu

1. klass   2. klass   3. klass  4. klass  5. klass  6. klass  7. klass  8. klass  9. klass

 6. klass   Klassijuhataja:  KADRI  SUISLEPP 

1.   Mirell              Eiche
2.   Marju-Nella    Klimov
3.   Ralf-Rene      Kukk
4.  Andrei             Lilleniit
5.  Ege-Janeteli  Mehu
6.   Keiri              Mardisoo
7.   Kirke            Murrik
8.   Raul             Pinsel
9.  Nele             Rapp
10.   Maido          Tellis
11.   Tuuli              Tiirats

7. klass   Klassijuhataja:   MADE   KOTKAS

1.  Carmen    Erol
2.  Veronika   Kalitventsev
3.  Kristi        Koort
4.  Deire       Künnap
5.  Janar       Lehtsaar
6.  Martin      Parm
7.  Merit        Parm
8.  Johanna Tarkus
9.  Susanna Tarkus
10.  Egert       Õnne

1. klass   2. klass   3. klass  4. klass  5. klass  6. klass  7. klass  8. klass  9. klass 

8. klass   Klassijuhataja: ARVO  LAMP

1.  Carlos            Erol
2.  Marek            Hausmann
3. Silver              Ilves
4. Liis Getliin      Kala
5. Angelika         Kalitventsev
6.  Reneli            Kukk
7.  Egon              Lunter
8.  Eva-Johanna Mehu
9.  Toni                Nõmm
10.  Karl-Erik         Oja
11.  Alar                Orgusaar
12.  Erik                Rebane
13.  Kurmet           Reva
14.   Mairo             Saarman
15.  Annela            Trei
16.  Martin              Vilu

9. klass   Klassijuhataja: MADE   KOTKAS

1. Marja-Liisa       Joosing
2. Mariana            Kulemina
3. Maria                Kutti
4. Rait                  Muttel
5. Keiro                Reva
6. Kerli                 Rüütel
7. Tiina                Sinisalu

1. klass   2. klass   3. klass  4. klass  5. klass  6. klass  7. klass  8. klass  9. klass