Osavõtt

9.12.2014  toimus Viljandis 6.-9.kl. poiste saalijalgpallivõistlus.

10.12.2014  külastasid 9.kl. õpilased Viljandi Gümnaasiumi ja vaatasid
Sakala keskuses filmi “Nullpunkt”
8.kl. õpilased tutvusid Viljandi Keskraamatukoguga ja vaatasid filmi “Nullpunkt”

27.novembril 2014.a. toimub Viljandi Gümnaasiumis Viljandimaa
noortefoorum, kus osalevad õpilased 9.klassist.

25.novembril 2014.a. toimus Viljandi Linnaraamatukogus noorte etlejate
võistlus „Koidulauliku valgel“, kus osales  Aurelia Elenora Kristjohann
6.klassist ja saavutas 2. koha

24.novembril 2014.a. toimus koolis kadrikarneval, mille korraldas
õpilasesindus: Elsa Vanker, Anne-Mai Jakobson, Silver Hermiste, Aurelia
Elenora Kristjohann, Sirli Tammiste. Osalesid õpilased 1.-4.klassini

22.november 2014.a. Karksi-Nuias „Mulgi korbi“ päevfolklkoorirühm „Karikakar“
Liis Getliin Kala, Annela Trei, Eva-Johanna Lepp – 5.kl., Robin Kahu – 4.kl., Tuuli Tiirats, Keiri Mardisoo, Maido Tellis, 3.kl., Hanna-Bell Riigor, Hugo Matthias Kristjohann 2.kl.

21.november 2014.a. ingliskeelsete laulude päev 2.-4.kl. õpilastele Holstres 
3.kl
.: Tuuli Tiirats, Raul Pinsel, Maido Tellis, Mirell Eiche, Kirke Murrik, Keiri Mardisoo, Ralf- Rene Kukk

19.11.2014.a. – Põhikoolide mälumäng „Pähklipureja“ Viljandi Linnaraamatukogus: Mikk Järvis 9.kl., Martin Kutti 8.kl., Siret Eller 7.kl., Aurelia Elenora Kristjohann 6.kl.

19.11.2014.a. teatrietendus „Ugala“ teatris „Arabella“ – 1.-9.kl.

18. november 2014.a. Viljandi maakonna koolinoorte kabe Suure-Jaanis
1.-3.kl. Emili Gaston – 4.koht
Helina Suurpuu – 7.koht
Marju-Nella Klimova 10 koht
4.-6.kl. Robin Kahu  – 3.koht
Aurelia Eleonora Kristjohann 11.koht
7.-9.kl. Elsa Vanker 5.koht
Siret Eller 9.koht
Silver Hermiste – 6.koht
Kool saavutas 4.koha

13.11 2014- Võistlus Mulgi Pähkel  Halliste koolis( matemaatikavõistlus 4.-9.kl.)
Mikk Järvis – 9.kl. I koht
Siret Eller – 7.kl. II koht
Aurelia Elenora Kristjoahnn  – 6.kl.III koht
Robin Kahu 4. klass – III koht
Osalesid: Reneli Kukk, Eva-Johanna Lepp, Alar Orgusaar, Erik Rebane –5.kl.,
Tiina Sinisalu, Rait Muttel – 6.kl., Alar Rõigas 7.kl., Martin Kutti 8.kl., Sten Jaama 9.kl.

12.11.2014 – Mikk Järvis (9.kl.), Martin Kutti (8.kl.) osalesid Tallinnas Nokia kontsermajas üritusel „Lahe koolipäev 2014“

10.-14.11.2014 – poiste nädal (lipsupäev, spordivõistlused, omaloomingupäev, kingapäev)

5.11.2014 – küpsistortide valmistamine (igast klassist 3 tüdrukut)

6.11.2014 – perepäev – esinemised, viktoriin, küpsisetortide söömine

4.november 2014.a. Viljandi maakonna väikeste koolide rahvastepalli võistlused

Tüdrukud- Eva – Johanna Lepp, Liis Getliin Kala, Annela Trei, Reneli Kukk – 5.kl         ., Deire Künnap – 4.kl., Tuuli Tiirats, Mirell Eiche, Ege- Janeteli Lepp                                   Saavutati 2.koht

Poisid – Kurmet Reva, Martin Järve, Toni Nõmm, Marek Hausmann, Egon Lunter, Karl-Eerik Oja, Alar Orgusaar – 5.kl., Robin Kahu – 4.kl.                                                 Saavutati 2.koht

29.10 2014 – infootsivõistlus 5.kl. – Viljandi raamatukogus: Eva – Johanna Lepp, Liis Getliin Kala, Kurmet Reva, Erik Rebane, Marek Hausmann, Reneli Kukk

29.10 2014  – 9.kl. õppereis Viljandisse

28.10.2014 – lastevanemate üldkoosolek – Targalt Internetis (Siim Brauer), klassikoosolekud

25.oktoobril 2014.a. – Halliste valla lahtised meistrivõistlused kabes Uue- Karistes

T – 1.koht – Elsa Vanker (9.kl.)
2.koht – Siret Eller (7.kl.)
3.koht – Aurelia Elenora Kristjohann (6.kl.)
P-    2.koht – Robin Kahu  – (4.kl.)
3.koht  – Hugo Matthias Kristjohann (2.kl.)

15.10 2014 – 6.kl. „Õuesõpe rabas“

11. oktoobril 2014.a. toimus Abja Kultuurimajas Meelit Männiste
mälestusvõistlus kabes.
2.kl. – Helina Suurpuu
7.kl. – Alar Rõigas
8.kl. – Silver Hermiste
9.kl. – Elsa Vanker

13.oktoobril toimus õuesõpe 3.kl. õpilastele Heimtalis “Sammalhabemed”.

9.10.2014 – 8.kl. inglise keele lugemisvõistlus Viljandi Linnaraamatukogus Ameerika teabepunktis – Lauri Joosing, Martin Kutti

8.10.2014 – 6.kl. õpioskuste olümpiaad Viljandis Paalalinna koolis: Aurelia Elenora Kristjohann, Tiina Sinisalu, Maria Kutti, Rait Muttel     Saavutati 5. koht

8.10.2014 – 5.-7.kl. õpilastele Keskonnaameti poolt korraldatud viktoriin „Üheskoos Soome lahe heaks“: 6.kl.- Siret Eller, Alar Rõigas 5.kl. Liis Getliin Kala, Erik Rebane

3.10.2014 – Õpetajate päev – 9.kl.  on õpetajad

2.10.2014 – 6., 7., 8., 9. Kl. õppereis Palamusele

30.09. 2014 – Viljandimaa koolide murdmaajooks Karksi- Nuias
4.kl. – Robin Kahu 5.kl.-Alar Orgusaar, Kurmet Reva, Eva-Johanna Lepp
6.kl. – Maria Kutti, Mariana Kulemina, Marja-Liisa Joosing, Aurelia Elenora Kristjohann, Tiina Sinisalu, Kristi Koort, Kairo Reva
7.kl. – Kerli Rüütel, Sirli Tammiste
8.kl. – Angelika Orgusaar, Siret Kangur, Liivika Lunter, Janar Koort, Maarjo Kohjus, Ken-Magnus Kohjus, Kermo Pitk
9.kl. – Anne-Mai Jakobson, Elsa Vanker, Sten Jaama, Mikk Järvis
Saavutati põhikoolide arvestuses 1.koht.

29.09.2014.a. – Mihklipäev : leivanäitus, raamatute näitus Halliste raamatukogult, „Nunnunäitus“, Kunstitööd kuivatatud lehtedest – Halliste lasteaed „Pääsuke“.
Õues- moešou – „Sügismood“, batuut, õnneloos, ronimine, lihamasina kokkupanek, vanad tööriistad, müük, pallikool.

26.09.2014 – Abi ABC Holstre kooli juures- 9.kl. Mikk Järvis, Elsa Vanker, 8.kl. Liivika Lunter, Martin Kutti (Abi ABC)

26.09. Viljandi maakonna õpilaste vene keele – ja kultuurilooreis Pärnumaale                7.kl. – Siret Eller, Sirel Tammiste

24.09 Algklasside teatejooks põhikoolidele Viljandis
5.kl.- Eva-Johanna Lepp, Liis Getliin Kala, Annela Trei, Reneli Kukk, Alar
Orgusaar, Kurmet Reva, Toni Nõmm, Karl-Eerik Oja
4.kl. – Robin Kahu, Janar Lehtsaar
3.kl. – Kirke Murrik
Saavutati 1.koht (6 võistkonda)

23.09 6.-9.kl. tüdrukute jalgpall Viljandis
9.kl. – Anne-Mai Jakobson, Elsa Vanker, Reelika Kivisaar
7.kl. – Sirli Tammiste, Kerli Rüütel
6.kl. – Kristi Koort, Marja-Liisa Joosing, Tiina Sinisalu
5.kl. – Liis Getliin Kala, Eva-Johanna Lepp
Saavutati 5.koht (7 võistkonda)

23.09. 7.kl. õuesõpe Võrtsjärve ääres “Kalade programm”

23.09. 2014 Punase risti koolitus Viljandis –  9.kl. Mikk Järvis, Elsa Vanker, 8.kl. Liivika Lunter, Martin Kutti (Abi ABC)

22.09 6.-9.kl. poiste jalgpall Viljandis
9.kl.- Rainer Rüütel, Silver Lehtsaar, Mikk Järvis
8.kl. – Silver Hermiste, Raian Kuusik, Lauri Joosing, Martin Kutti
7.kl. – Stenn Lunter, Kermo Pitk
4.kl. – Robin Kahu
Saavutati 8.koht (9 võistkonda)

17.09.- Õunajooks . osalesid Halliste lasteaia mudilased (19 last), Halliste Põhikooli 1.-3.klassi õpilased (20)

15.09 külas on liikluspolitseinik 1.kl. õpilastel

12.09.2014 – tervisepäev „Reipalt koolipinki“ – Ahhaa teaduskeskuse väljapanek „Läänemere keskkond, toit, tervis“ Kaarli rahvamajas. Matk. Tutvumine mesilaste eluga. Rimmu jahimaja- vibu laskmine, jahitroffeed, nahad

11.09 Spodiklubi „Taifu“ judo demonstratsioon 2016.a. Rio de Janeiro olümpiamängude kandidaat Künter Rothberg

9.09 Maanteeameti poolt korraldatud Jalgratta harjutuspäev 7.-9.kl. õpilastele

8.-12.09 sügislillede näitus koolimajas

4.09. -spordipäev

1.09 .2014– Viljandi- koolirahu linn üritustest osavõtt Viljandi lauluväljakul:                Egert Õnne, Armin Luts, Toni Nõmm, Keiro Reva, Liis Getliin Kala, Marja-Liisa Joosing, Martin Järve, Karl-Eerik Oja, Kermo Pitk, Silver Lehtsaar, Reelika Kivisaar, Anne-Mai Jakobson, Elsa Vanker, Tauri Meel, Egon Lunter, Sirli Tammiste, Kerli Rüütel, Raian Kuusik, Alar Rõigas, Eva-Johanna Lepp. Ege- Janeteli Lepp, Kurmet Reva, Kristi Koort, Kimmo Jürjens.

1.09. 2014.a.- Tarkusepäev – kooliaasta algus kirikus, aktus koolimajas

2013 / 2014 õppeaasta
• 3.06.2014 – Maakondlik aineühenduste ja õpilasürituste võitjate ning
nende juhendajate, Viljandimaa parimate sportlaste ja nende treenerite
tänuvastuvõtt Viljandi lauluväljakul
*  Etlejate võistlus – Aurelia Elenora Kristjohann – Õp. Anneli Merila
*  Inglisekeelne teatripäev – 5.-7.kl. õpilastele – 5.-6.kl. õp. Viive Sarv,
parim naispeaosaline – Aurelia Elenora Kristjohann
*  Üleriigilise matemaatikavõistluses “Känguru” 9.kl. arvestuses 38.koha
saavutas– Ingmar Mürksepp
*  Vene keele aineühenduse juhendaja õp. Marita Jeršova
*  Käsitöö aineühenduse juhendaja õp. Katrin Ots
*  Väikeste koolide 4.-5.kl. teatejooksu võitjad – Marja-Liisa Joosing,
Robin Kahu, Kristi Koort, Aurelia Elenora Kristjohann, Mariana Kulemina,
Maria Kutti, Eva-Johanna Lepp, Rait Muttel, Martin Parm, Keiro Reva,
Kurmet Reva, Alar Orgusaar, õp. Milvi Kull
*  6.-9.kl. kergejõustikuvõistluse kõrgushüppe võitja – Raian Kuusik. Õp.
Leo Liiber

Mikroliiga Festivalil 2014 püüdmisvõrkpallis osalesid Viljandi Spordikooli võistkonnas Keiri Mardisoo ja Ege-Janeteli Lepp ning saavutasid 16 võistkonna konkurentsis 7. koha.

7.-9.mai 2014.a. Soome sõpruskooli külastus
3.kl. – Deire Künnap, Robin Kahu, Egert Õnne, Janar Lehtsaar, Susanna
Tarkus, Johanna Tarkus
4.kl. – Mairo Purju, Kurmet Reva, Erik Rebane, Liis Getliin Kala,
Eva-Johanna Lepp, Annela Trei, Martin Järve, Egon Lunter
5.kl. – Tiina Sinisalu, Kristi Koort, Aurelia Elenora Kristjohann,
Mariana Kulemina, Rait Muttel, Keiro Reva,
6.kl. – Kadri Kohjus, Angela Trei, Siret Eller
7.kl. – Silver Hermiste, Lauri Joosing, Kermo Pitk
23.04.2014.a.  Halliste laululind 2014
Lasteaia vanuserühm
1.koht Markus Joosing
2.koht Loore Kahu
3.koht Martin Liiskman
Noorem vanuserühm
1.koht Hugo Matthias Kriatjohann 1.kl.
2.koht Emil Gaston 1.kl.
3.koht Eva-Johanna Lepp 4.kl.
Vanem vanuserühm
1.koht Liisi Vister 9.kl.
2.koht Aurelia Elenora Kristjohann 5.kl.
3.koht Maij-Liisa Aasna 8.kl.

24.04 püüdmisvõrkpall segavõistkondadele Abja Gümnaasiumis
3.kl. Robin Kahu
2.kl. Keiri Mardisoo, Tuuli Tiirats, Raul Pinsel, Maido Tellis, Ege-Janeteli Lepp.
Saavutati 1.koht

 24.04 2014.a.toimus Viljandi Linnaraamatukogus mälumäng „Pähklipureja“ IV voor.
kus osalesid Annika Kutti 9.kl., Mikk Järvis 8.kl., Alar Rõigas 6.kl,Martin Kutti 7.kl.

27.aprillil 2014.a. toimus Kaarli rahvamajas Halliste valla tantsupäev,
kus esines Halliste Põhikooli tantsurühm
1.kl. Tauri Meel, Anna-Bell Riigor
2.kl. Tuuli Tiirats, Maido Tellis, Mirell Eiche, Raul Pinsel, Marju-Nella
Klimov, Ege- Janeteli Lepp
3.kl. Robin Kahu, Johanna Tarkus , Susanna Tarkus, Deire Künnap
4.kl. Kurmet Reva, Liis Getliin Kala, Egon Lunter, Eva-Johanna Lepp, Alar
Orgusaar, Annela Trei, Mairo Saarmann
Teatevõistlus „Tähelepanu start“ vabariiklik finaalvõistlus
26.aprill 2014.a. Paides
1.kl. – Tauri Meel
2.kl. – Mirell Eiche, Ege – Janeteli Lepp, Marju –Nella Klimov, Tuuli
Tiirats, Kirke Murrik, Raul Pinsel, Maido Tellis
3.kl. – Robin Kahu, Egert Õnne, Kimmo Jürjens
4.kl. – Liis Getliin Kala, Eva-Johanna Lepp, Alar Orgusaar, Kurmet Reva,
Annela Trei, Marek Hausmann
5.kl. – Marja-Liisa Joosing, Aurelia Elenora Kristjohann, Maria Kutti,
Keiro Reva, Martin Parm, Rait Muttel
Väikeste koolide arvestuses saavutati 6.koht

20.04 – ülestõusmispühade kabeturniir Uue- Karistes
Elsa Vanker – 8.kl. I koht
Robin Kahu – 3.kl. I koht
Alar Rõigas – 6.kl. II koht
Kimmo Jürjens 3.kl. III koht
17.04 osales lastekoor Türil ettelaulmisel
5.kl. – Aurelia Eleonora Kristjohann, Maria Kutti, Tiina Sinisalu,
Marja-Liisa Joosing
6.kl.- Siret Eller, Sirli Tammiste, Samantha Volkova
7.kl. – Siret Kangur,
8.kl. – Maija –Liisa Aasna, Anne-Mai Jakobson, Elsa Vanker
9.kl.- Heleri Kallaste, Annika Kutti, Kaire Kuuse, Triinu Tellis, Liisi Vister
11.04.2014.a. toimus Viljandi Kesklinna koolis 5.-7.kl. inglise keelsete
näidendite päev.
5.kl.-Marja-Liisa Joosing, Kristi Koort, Mariana Kulemina, Maria Kutti,
Aurelia Elenora Kristjohann, Tiina Sinisalu, Keiro Reva, Tiina Sinisalu,
Rait Muttel, Merit Parm
6.kl. – Kerli Rüütel, Siret Eller, Kadri Kohjus, Alar Rõigas, Sirli
Tammiste, Angela Trei, Samantha Volkova
Saavutati 1.koht koos Viljandi Kesklinna kooliga

8.04.2014.a. toimus Viljandis XXVI Juhan ja Jakob Liivile pühendatud
maakondlik etlusvõistlus. Aurelia Elenora Kristjohann sai Jakob Liivi
proosapala katkendi „Onu Anton“ esitamise eest tunnustuse.

8.aprill 2014.a.Viljandimaa koolide minivõrkpalli turniir 4.-6.kl.Suure-Jaanis
Liis Getliin Kala, Annela Trei, Eva-Johanna Lepp (4.kl), Tiina Sinisalu(5.kl.), Siret Eller, Samantha Volkova, Sirli Tammiste (6.kl)
Saavutati 7.koht.

5.04.2014.a. – Häädemeeste Keskkooli meistrivõistlustel kabes saavutas
Emili Gaston 3.koha

3.04.2014.a. toimus Viljandis teatevõistlus „Tähelepanu start“ poolfinaalvõistlus

1.klass –  Tauri Meel
2.klass – Mirell Eiche, Ege – Janeteli Lepp, Marju –Nella Klimov, Tuuli Tiirats, Kirke Murrik, Raul Pinsel,   Maido Tellis
3.klass – Robin Kahu, Deire Künnap, Janar Lehtsaar, Egert Õnne
4.klass – Liis Getliin Kala,  Eva-Johanna Lepp,   Alar Orgusaar,  Kurmet Reva, Annela Trei, Toni Nõmm
5.klass – Marja-Liisa Joosing, Maria Kutti, Keiro Reva, Martin Parm, Rait Muttel, Mariana Kulemina

4.04. 2014.a. toimus Viljandis tantsupeo „Puudutus“ II ülevaatus

1.klass – Tauri Meel, Hugo- Matthias Kristjohann
2.klass – Tuuli Tiirats, Mirell Eiche, Maido Tellis, Kirke Murrik, Marju- Nella Klimov,
Raul Pinsel, Ege-Janeteli Lepp
3.klass – Robin Kahu
4.klass – Annela Trei, Mairo Saarmann, Eva-Johanna Lepp. Liis Getliin Kala, Kurmet Reva, Alar Orgusaar

Internetipõhisel viktoriinil „Noored Euroopa metsades“ Eesti voorus osales Halliste Põhikooli võistkond:

  • Ingmar Mürksepp – 9.kl.
  • Mikk Järvis           -  8.kl.
  • Silver Lehtsaar     – 8.kl.

Saadi 15.parema võistkonna hulka. Lõppvõistlus toimub Luua Metsakoolis 8.-9.aprillil.

12.03.2014 a. osales folkloorirühm „Karikakar“ folklooripäeval „Viljandimaa virred“ Karksi-Nuias

1.kl.- Hugo – Mathias Kristjohann, Tauri Meel, Hanna-Bell Riigor

2.kl. Tuuli Tiirats, Mirell Eighe, Marju-Nella Klimova, Ege – Janeteli Lepp, Kirke Murrik, Raul Pinsel, Maido Tellis

3.kl. Robin Kahu, Johanna Tarkus, Susanna Tarkus

4.kl. Liis Getliin Kala, Eva-Johanna Lepp, Egon Lunter, Mairo Purju, Kurmet Reva, Annela Trei

Teatevõistlus „Tähelepanu start“  11.märts 2014.a.

  1. Robin Kahu                                  3.kl.
  2. Eva-Johanna Lepp                       4.kl.
  3. Egon Lunter                                 4.kl.
  4. Marek Hausmann                         4.kl.
  5. Kurmet Reva                                4.kl.
  6. Marja-Liisa Joosing                      5.kl.
  7. Mariana Kulemina                        5.kl.
  8. Maria Kutti                                    5.kl.
  9. Aurelia- Elenora Kristjohann        5.kl.
  10. Annela Trei                                   4.kl.
  11. Keiro Reva                                   5.kl.
  12. Rait Muttel                                     5.kl.

Saavutati 3.koht

Eduka ja tänuväärse esitluse eest üleriigilisel konkursil „Nutikad õpilastööd 2014“ sai tänukirja Eesti Tehnoloogiakasvatuse liidu tänukirja 4.klassi õpilane Liis Getliin Kala 22.veebruaril 2014.a.

26.veebruaril 2014.a. toimunud Mulgi mälumängus osalenud Halliste Põhikooli õpetajate võistkond „Sõõr“ koosseisus Anneli Merila, Inga Tiirats, Tiiu Savi, Jaanus Ermits, Milvi Kull saavutasid I koha

1.märtsil 2014.a. osalesid Viljandis 4.-6.kl. matemaatikaviktoriinil

4.kl. – Eva-Johanna Lepp, Kurmet Reva

5.kl. – Aurelia-Elenora Kristjohann, Mariana Kulemina

6.kl.-  Siret Eller

5. märtsil toimus Halliste võimlas sõpruskohtumine Halliste ja Abja koolde vahel minivõrkpallis tüdrukutele.

Abja Gümnaasiumi ja Halliste Põhikooli I võistkonna vaheline kohtumine lõppes 2:0   Halliste I võiduga

Abja Gümnaasiumi ja Halliste Põhikooli II võistkonna vaheline kohtumine lõppes 2:1      Abja Gümnaasiumi võiduga

5.märts 2014.a.osalesid Viljandis Jakobsoni Koolis õigekirjapäeval

5.kl. – Aurelia-Elenora Kristjohann

9.kl. – Ingmar Mürksepp

6.märtsil 2014.a. osales 4.kl. õpilane Liis Getliin Kala löökpillide konkursi ja saavutas 6.kohal

7.märtsil 2014.a. osalesid Wales´imaa viktoriinil  Saavutasid II koha

6.kl.- Siret Eller

7.kl. – Lauri Joosing, Martin Kutti

8.kl.  – Mikk Järvis

21.veebruaril 2014.a. said Eesti Vabariigi 96.aastapäevale pühendatud aktusel Halliste Põhikooli tänukirjad

12. veebruar 2014 maakonna võistkondlik matemaatikavõistlus ” NUPUTA”
Saavutati IV koht
Aurelia-Elenora Kristjuhan, Mariana Kulemina, Alar Rõigas, Siret Eller

Olümpiaadidel kohtadele tulnud

5.novembril 2013.a.            matemaatikavõistlus  „Mulgi Pähkel“ Abjas

  • Aurelia Elenora Kristjohann 5.kl. – 3.koht
  • Martin Kutti  7.kl.–  3. koht

ÕPETAJAD: MADE KOTKAS, JELENA HEIN

27.novembril 2014.a. võitis 1.koha Viljandi maakonna Koidulauliku võistluse nooremas vanuserühmas

  • Aurelia Elenora Kristjohann 5.KL.- 1.koha

12.detsembril 2013.a. Pärnus vabariiklikul  Koidulauliku võistlusel nooremas vanuserühmas saavutas

  • Aurelia Elenora Kristjohann 5.KL. – 2.koha

ÕPETAJA ANNELI MERILA

6.veebruar 2014.a. maakondlik vene keele olümpiaad Viljandis

  • Kristina Merzlova 9.kl.- 2.koht-(eriarvestuses)

ÕPETAJA MARITA JERŠOVA

2014.a. Eesti Vabariigi presidendi joonistukonkurss „Meie head Eesti asjad“ tänukiri Liisi Visterile 9.kl.

ÕPETAJA KATRIN OTS

Sport

  • Viljandimaa väikeste koolide murdmaateatejooks Viljandis 18.september 2013.a.
  1. Mariana Kulemina 5.kl.
  2. Kristi Koort 5.kl.
  3. Aurelia Elenora Kristjohann 5.kl.
  4. Maria Kutti 5.kl.
  5. Marja-Liisa Joosing 5.kl.
  6. Eva-Johanna Lepp 4.kl.
  7. Keiro Reva 5.kl.
  8. Rait Muttel 5.kl.
  9. Martin Parm 5.kl.
  10. Kurmet Reva 4.kl.
  11. Alar Orgusaar 4.kl.
  12. Robin Kahu 3.kl.

Võistkond saavutas I koha ajaga 21.24.0

ÕPETAJA MILVI KULL

  • Viljandimaa koolide murdmaajooks MV Karksi-Nuias            26.september 2013.a.
  1. Eva-Johanna Lepp 4.kl.
  2. Liis Getliin Kala 4.kl.
  3. Aurelia Elenora Kristjohann  5.kl.
  4. Mariana Kulemina 5.kl.
  5. Samantha Volkova 6.kl.
  6. Kadri Kohjus 6.kl.
  7. Sirli Tammiste 6.kl.
  8. Elis-Anni Tammoja 6.kl.
  9. Liivika Lunter 7.kl.
  10. Angelika Orgusaar 7.kl.
  11. Siret Kangur 7.kl.
  12. Elsa Vanker 8.kl.
  13. Anne-Mai Jakobson 8.kl.
  14. Mari-Anne tammiste 9.kl.
  15. Heleri Kallaste 9.kl.
  16. Annika Kutti 9.kl.
  17. Triinu Tellis 9.kl.
  18. Liisi Vister 9.kl.
  19. Alar Orgusaar 4.kl.
  20. Toni Nõmm 4.kl.
  21. Kurmet Reva 4.kl.
  22. Keiro Reva 5.kl.
  23. Martin Parm 5.kl.
  24. Rait Muttel 5.kl.
  25. Martin Kutti 7.kl.
  26. Ken-Magnus Kohjus 7.kl.
  27. Maarjo Kohjus 7.kl.
  28. Silver Hermiste 7.kl.
  29. Kermo Pitk 7.kl.
  30. Mikk Järvis 8.kl.
  31. Rainer Rüütel 8.kl.
  32. Silver Lehtsaar 8.kl.

I KOHT VÄIKESTE KOOLIDE ARVESTUSES 450 PUNKTI

ÕPETAJA LEO LIIBER 

12.0ktoobril 2013.a. toimus Abjas Meelit Männiste X rahvusvaheline kanbeturniir

  1. Merit Parm 5.kl.- 3.koht
  2. Helleri Kallaste 9.kl.- 3.koht

JUHENDAJA MARTIN LINDER 

Maakondlik rahvastepallivõistlus põhikoolidele Halliste Põhikoolis 6.november 2013.a. Poisid

  1. Kurmet Reva 4.kl.
  2. Garlos Erol
  3.  Egon Lunter
  4. Alar Orgusaar
  5. Toni Nõmm
  6. Rait Muttel 5.kl.
  7. Martin Parm
  8. Keiro Reva

Saavutati 3.koht

ÕPETAJA LEO LIIBER

Tüdrukud

  1. Marja-Liisa Joosing 5.kl.
  2. Kristi Koort
  3. Aurelia Elenora Kristjohann
  4. Maria Kutti
  5. Tiina Sinisalu
  6. Eva-Johanna Lepp 4.kl.
  7. Annela Trei
  8. Liis Getliin Kala

Saavutati 2.koht

ÕPETAJA MILVI KULL

 

Noorkabetajate karikavõistlused Suure-Jaanis 7.nov. 2013.a.

  1. Marju-Nella Klimova 2.kl. 4.koht
  2.    Robin Kahu 3.kl. 2.koht
  3. Samantha Volkova 6.kl. 9.koht
  4. Alar Rõigas 6.kl. 11 koht
  5. Silver Hermiste 7.kl. 14.koht
  6.  Heleri Kallaste 9.kl. 3.koht

Võistkondlik 3.koht põhikoolide arvestuses

JUHENDAJA MARTIN LINDER

LIISI Vister – iluvõimlemine

Rühmvõimlemine 2014

MK sarja 1. etapil Hispaanias Cartagenas  29. november – 1. detsember 2013

4. koht

MK sarja 2. etapil Tartus  7. – 9. veebruar 2014   2. koht

6.-9.kl. korvpall Viljandis

7.veebruar 2014.a.

  1. Rainer Rüütel                         8.kl.
  2. Ingmar Mürksepp                  9.kl.
  3. Ragnar Jaago                         9.kl.
  4. Silver Hermiste                      7.kl.
  5. Lauri Joosing                          7.kl.
  6. Silver Lehtsaar                       8.kl.
  7. Kermo Pitk                             7.kl.
  8. Robin Kahu                             3.kl.

Saavutati 6.koht

6.veebruar 2014.a. maakondlik vene keele olümpiaad Viljandis

  1. Martin Kutti 7.kl.
  2. Annika Kutti 9.kl.
  3. Irena Merzlova 9.kl. – 2.koht(eriarvestus)
  4. Kristina Merzlova 9.kl – 5.koht. (eriarvestus)

 

1.veebruar 2014.a. maakondlik bioloogiaolümpiaad Viljandis

  1. Ingmar Mürksepp 9.kl.
  2. Mikk Järvis 8.kl.
  3. Martin Kutti 7.kl.

Saalijalgpalii võistlustel 28. jaanuaril käisid:
1. Rainer Rüütel 8.kl.
2. Silver Hermiste 7.kl.
3. Silver Lehtsaar 8.kl.
4. Mikk Järvis 8.kl.
5. Stenn Lunter 7.kl.
6. Lauri Joosing 7.kl.
7. Ragnar Jaago 9.kl.
8. Martin Kutti 7.kl.
9. Raian Kuusik 7.kl.
10. Ingmar Mürksepp 9.kl.

24.jaanuaril 2014.a. toimus Viljandis vabariikliku tantsupeo „Puudutus“ I eelproov.
1.kl.-Tauri Meel, Hugo-Matthias Kristjohann
2.kl.-Tuuli Tiirats, Mirell Eiche, Maido Tellis, Kirke Murrik, Marju-Nella Klimova, Raul Pinsel, Ege-Janeteli Lepp
3.kl. Robin Kahu
4.kl.- Marek Hausmann, Liss Getliin Kala, Kurmet Reva, Mairo Saarmann, Annela Trei
5.kl.- Aurelia-Elenora Kristjohann

21.jaanuaril 2014.a. toimus Viljandis 4.-5.kl. poiste 3×3 korvpall
4.kl. Kurmet Reva, Egon Lunter, Alar Orgusaar
Saavutati 6.koht

Minivõrkpalli turniiril „Mulgid platsile“ 5. detsember 2013. osalesid:

Halliste Põhikooli võistkonnad:
1. võistkond saavutas 6. koha

  • Kristi Koort
  • Tiina Sinisalu
  • Robin Kahu
  • Liis-Getliin Kala
  • Annela Trei
  • Marja-Liisa Joosing

2. võistkond saavutas 8. koha

  • Aurelia  Elenora Kristjohann
  • Maria Kutti
  • Samantha Volkova
  • Ege-Janeteli Lepp
  • Eva-Johanna Lepp
  • Tuuli Tiirats
  • Sirli Tammiste

27. novembril osales 5. klassi õpilane Aurelia Elenora Kristjohann Viljandi Linnaraamatukogus eetlejate võistlusel “Koidulauliku valgel” pälvides nooremas vanuseastmes 1. koha.  12. detsembril esindab Aurelia Viljandi maakonda Pärnus vabariiklikul võistlusel.
Saavutas Pärnus II koha

Kolmapäeval, 20.novembril osalesid Siret Eller 6.kl., Martin Kutti 7.kl., Elsa Vanker 8.kl., Ingmar Mürksepp 9.kl. Viljandi Linnaraamatukogus Korraldatud mälumängus „Pähklipureja“.

Reedel, 22. novembril osalesid Annika Kutti, Ingmar Mürksepp 9.kl., Mikk Järvis, Elsa Vanker 8.kl. Mustla rahvamajas professor  Jaan Depmanile  pühendatud XIX nuputamisvõistlusel.

Teisipäeval, 26.novembril, kodanikupäeval esinesid õpilastele Halliste vallavanem Ene Maaten, Halliste valla volikogu esimees Andres Rõigas ja Iivakivi AS juhataja Urmas Suurpuu.

Neljapäeval, 7.novembril 2013.a. toimunud noorkabetajate karikavõistlustel Suure-Jaanis saavutasid Halliste Põhikooli õpilased võistkondlikult III koha.

Vanuserühmade arvestuses

  1. Emili Gaston 1.kl. 6.koht
  2. Marju-Nella Klimova 2.kl. 4.koht
  3. Robin Kahu 3.kl. 2.koht
  4. Tinna Sinisalu 5.kl. 11.koht
  5. Samantha Volkova 6.kl. 9.koht
  6. Siret Eller 6.kl. 12.koht
  7. Alar Rõigas 6.kl. 11 koht
  8. Silver Hermiste 7.kl. 14.koht
  9. Heleri Kallaste 9.kl. 3.koht

6. novembril osalesid Halliste Põhikooli õpilased
maakondlikul rahvastepalli võistlusel.

Tüdrukute võiskond koosseisus:
1. Liis Getliin Kala
2. Marja-Liisa Joosing
3. Kristi Koort
4. Aurelia Elenora Kristjohann
5. Maria Kutti
6. Eva-Johanna Lepp
7. Annela Trei
8. Tiina Sinisalu
saavutas II koha

Poiste võistkond koosseisus:
1. Kurmet Reva 4.kl.
2. Carlos Erol 4.kl.
3. Egon Lunter 4.kl.
4. Toni Nõmm 4.kl.
5. Alar Orgusaar 4.kl.
6. Rait Muttel 5.kl.
7. Martin Parm 5.kl.
8. Keiro Reva 5.kl.
saavutas III koha
5.novembril 2013.a. matemaatikavõistlus „Mulgi Pähkel“ Abjas
4.kl.
• Eva-Johanna Lepp
• Liis Getliin Kala
• Marek Hausmann
5.kl.
• Aurelia Elenora Kristjohann – III koht
• Mariana Kulemina
• Maria Kutti
• Rait Muttel
• Tiina Sinisalu
6.kl.
• Siret Eller
• Alar Rõigas
7.kl.
• Martin Kutti III koht
8.kl.
• Mikk Järvis
9.kl.
• Kaire Kuuse
• Ingmar Mürksepp
• Annika Kutti
• Heleri Kallaste

12.oktoobril osalesid Meelit Männiste 10.
rahvusvahelisel kabeturniiril Abja-Paluojal
Robin Kahu 3.klass 5.koht
Merit Parm 5.klass 3.koht
Marju-Nella Klimova 2.kl. 4.koht
Heleri Kallaste 9.kl. 3.koht.

10.oktoobril osales Eva-Johanna Lepp 4.klasside
ettelugemisvõistlusel Viljandimaa maakondlikul voorul.

11.oktoobril osalesid 6.klasside õpioskuste olümpiaadi maakonna voorul
Alar Rõigas, Siret Eller, Sirli Tammiste,
Elis-Anni Tammoja, Samantha Volkova.

Viljandimaa  väikeste  koolide  murdmaateatejooks  Viljandis
18. septembril 2013

1. Mariana Kulemina 5.kl. 2. Kristi Koort 5.kl. 3. Aurelia Elenora Kristjohann 5.kl.

4. Maria Kutti 5.kl. 5. Marja-Liisa Joosing 5.kl. 6. Eva-Johanna Lepp 4.kl.

7. Keiro Reva 5.kl. 8. Rait Muttel 5.kl. 9. Martin Parm 5.kl.

10. Kurmet Reva 4.kl. 11. Alar Orgusaar 4.kl. 12. Robin Kahu 3.kl.

Võistkond saavutas I koha ajaga 21.24.0

Viljandimaa koolide 6.-9.klassi poiste jalgpalli EV Viljandis 20.september 2013.a.

1. Silver Hermiste 7.kl. 2. Maarjo Kohjus 7.kl. 3. Lauri Joosing 7.kl.

4. Martin Kutti 7.kl. 5. Kermo Pitk 7.kl. 6. Sten Lunter 7.kl.

7. Rainer Rüütel 8.kl. 8. Silver Lehtsaar 8.kl. 9. Ragnar Jaago 9.kl.

10. Ingmar Mürksepp 9.kl.

7. KOHT

Viljandimaa koolide 6.-9.klassitüdrukute jalgpalli EV Viljandis

23.september 2013.a.

1. Anne-Mai Jakobson 8.kl. 2. Elsa Vanker 8.kl. 3. Heleri Kallaste 9.kl.

4. Annika Kutti 9.kl. 5. Liina Kohjus 9.kl. 6. Kaire Kuuse 9.kl.

7. Mari-Anne Tammiste 9.kl. 8. Triinu Tellis 9.kl. 9. Kariina Lääts 9.kl.

10. Liis Vister 9.kl.

6. KOHT

Viljandimaa koolide murdmaajooks MV Karksi-Nuias 26.september 2013.a.

1. Eva-Johanna Lepp 4.kl. 2. Liis Getliin Kala 4.kl. 3. Aurelia Elenora Kristjohann 5.kl.

4. Mariana Kulemina 5.kl. 5. Samantha Volkova 6.kl. 6. Kadri Kohjus 6.kl.

7. Sirli Tammiste 6.kl. 8. Elis-Anni Tammoja 6.kl. 9. Liivika Lunter 7.kl.

10. Angelika Orgusaar 7.kl. 11. Siret Kangur 7.kl. 12. Elsa Vanker 8.kl.

13. Anne-Mai Jakobson 8.kl. 14. Mari-Anne tammiste 9.kl. 15. Heleri Kallaste 9.kl.

16. Annika Kutti 9.kl. 17. Triinu Tellis 9.kl. 18. Liisi Vister 9.kl.

19. Alar Orgusaar 4.kl. 20. Toni Nõmm 4.kl. 21. Kurmet Reva 4.kl.

22. Keiro Reva 5.kl. 23. Martin Parm 5.kl. 24. Rait Muttel 5.kl.

25. Martin Kutti 7.kl. 26. Ken-Magnus Kohjus 7.kl. 27. Maarjo Kohjus 7.kl.

28. Silver Hermiste 7.kl. 29. Kermo Pitk 7.kl. 30. Mikk Järvis 8.kl.

31. Rainer Rüütel 8.kl. 32. Silver Lehtsaar 8.kl.

I KOHT VÄIKESTE KOOLIDE ARVESTUSES 450 PUNKTI

Abi ABC võistlused Saarepeedil

27.september 2013.a.

1. Martin Kutti 7.kl. 2. Mikk Järvis 8.kl.

3. Heleri Kallaste 9.kl. 4. Annika Kutti 9.kl.

Noorte lauatennise meistrivõistlused Viljandi spordihoones 2.oktoober 2013.a.

1. Kermo Pitk 7.kl. 2. Silver Hermiste 7.kl. 3. Silver Lehtsaar 8.kl.

4. Rainer Rüütel 8.kl. 5. Ingmar Mürksepp 9.kl. 6. Ragnar Jaago 9.kl.

Värsked postitused